Najděte odpověď na svou otázku

Často kladené otázky

Obecné otázky


Jak vám můžeme pomoci? Přečtěte si nejčastější dotazy.

 • Co je to e-Videns?

  DENSO e-Videns je komplexní nástroj pro kontrolu vozidel založený na inovativní metodě, která kombinuje rozhovor s řidičem, skenování diagnostických chybových kódů, čtení dat z běžícího motoru a jejich porovnávání s referenčními hodnotami a tradiční vizuální kontrolu vozidla.

 • Jaké jsou výhody?

  e-Videns nabízí rychlou a transparentní kontrolu vozidla pro všechny motoristy. Na konci procesu kontroly vozidla systém vygeneruje dva reporty:

  > Report pro zákazníka se srozumitelným souhrnem zjištěných odchylek a doporučení následných oprav za účelem odstranění nalezených nedostatků a závad

  > Report pro mechanika s podrobnějšími informacemi o stavu vozidla.

  Reporty lze vytisknout, sdílet s ostatními, lokálně uložit a také jsou uloženy do cloudu. Reporty lze snadno (znovu) získat pomocí QR kódu nebo prostřednictvím funkce vyhledávání v historii e-Videns.

 • Jaké je objednací číslo?

  Objednací číslo balíčku e-Videns-i je: EVI1010000.

 • Jaká je záruční doba?

  Záruční doba je 24 měsíců.

 • Kde mohu zakoupit e-Videns?

  e-Videns bude brzy dostupný v České Republice. Zaregistrujte svůj zájem a dostanete upozornění jakmile bude k dispozici. Podrobnosti budou brzy k dispozici i na stránce "Kde zakoupit?".

 • Kolik e-Videns stojí?

  e-Videns bude brzy dostupný v České Republice. Zaregistrujte svůj zájem a dostanete upozornění jakmile bude zařízení k dispozici. Více v sekci "Kde zakoupit?".